Kahveler
 Orta kavrulmuş kahve çekirdekleri modern dibeklerde dövüldükten sonra bakır cezvede pişirilip su ile servis edilir.
Türk Kahvesi
Orta kavrulmuş kahve çekirdekleri modern dibeklerde dövülüp kakule ilave edilerek şekersiz olarak bakır cezvede pişirilir. Su ile servis edilir.
Suriye Kahvesi
Orta kavrulmuş kahve çekirdekleri modern dibeklerde dövülüp süt ile bakır cezvede pişirilmesiyle hazırlanır.
Mihriman Sultan Kahvesi
Türk Kahvesi çekirdeklerinin çikolata parçaları, sahlep, keçiboynuzu, kakule ve kahve kreması ile modern dibeklerde dövülüp bakır cezvede pişirilmesi ile hazırlanır.
Merini Kahvesi
Farklı kahve özlerinin kakule ile birlikte çok yoğun bir kıvama gelinceye dek birkaç kez demlenmesi ile hazırlanan çok acı bir kahvedir. Geleneksel mirra fincanlarında özel şekilde servis edilir
Mırra
Yoğun kavrulmuş kahve çekirdekleri modern dibeklerde dövülüp kakule llave edilerek şekersiz olarak bakır cezvede pişirilir. Su ile servis edilir.
Süryani Kahvesi
Menengiç ağacının meyvesinden öğütülüp kavrulduktan sonra hazırlanan yemiş özütü, bakır cezvede süt ile üç defa pişirilerek kahve fincanında servise sunulur.
Menengiç Kahvesi
Türk Kahvesi çekirdeklerinin fındık parçacıkları, sahlep ve kahve kreması ile modern dibeklerde dövülüp bakır cezvede pişirilmesi ile hazırlanır.
Fındıklı Dibek Kahvesi
Türk Kahvesi çekirdeklerinin çikolata parçaları, sahlep, keçiboynuzu, kakule ve kahve kreması ile modern dibeklerde dövülüp bakır cezvede pişirilmesi ile hazırlanır
Dağ Çilekli Merini Kahvesi
Endüstriyel sahlep ürürünün süt ile pişirlmesiyle hazırlanır. Tarçınla servis edilir.
Sahlep
Nescafe
Sütten Nescafe
Süt