ŞARAPLAR
Gül, misket limonu kokuları yanısıra çilek, kiraz gibi kırmızı meyve ve greyfurt, mango, kivi kokuları içeren pembe sek şarap.
Vinkara-Quattro-Rose
Siyah erik, kiraz ve biber kokuları ile bezeli ve  orta tanemli, ağızda kalıcı tadımlı kırmızı sek şarap.
Vinkara-Quattro-Kırmızı
Meyveli, güçlü asitli, rahat içimli, yemek öncesi ve yemeklerde içilebilecek zengin bir beyaz şaraptır.
Vinkara-Quattro-Beyaz
Anadolu'nun yerli Kalecik Karası üzümünden, kırmızı orman meyvelerinin ve floral aromaların yoğun olarak hissedildiği, güçlü asitli ve gövdeli pembe şarap.
Vinkara-Doruk-Minoj
Anadolu'nun yerli Kalecik Karası üzümünden, vişne, ahududu ve frenk üzümü aromalarının eşlik ettiği yumuşak içimli ve ağızda kalıcı yapıya sahip kırmızı sek şarap.
Vinkara - Doruk - Kalecik Karası
Anadolu'nun yerli  Öküzgözü Boğazkere üzümlerinden, kiraz ve erik lezzetlerini barındıran orta tanenli, hafif baharatımsı, ağızda kalıcı tadımlı ve gövdeli yapıdadır.
Vinkara - Doruk - Öküzgözü Boğazkere
Kırmızı meyve kokularının baskın olarak hissedildiği, yumuşak taneni sayesinde kolay içime sahip, orta uzunlukta gövdeli yapıda kırmızı sek şarap.
Vinkara - Doruk - Merlot
Doruk Cabernet Sauvignon, yabani çilek ve baharat aromalarının büyüleyici kokusuyla duyuları memnun eden tam yoğunluklu bir şaraptır. Dilde güçlü ve harika bir emaye ile kendini sunar. Finalde, bu şarabın üzümünün keyif aldığı sayısız güneş ışığını hissedebilirsiniz. Türünün bir klasiği.
Vinkara-Doruk-Cabernet Sauvignon
Anadolu'nun yerli Narince üzümünden, tropik meyve, kayısı ve narenciye aromalarıyla ağızda kalıcı tadımı ile zarif bir gövdeye sahip beyaz sek şarap.
Vinkara - Doruk - Narince
Tropik meyve kokularının yanında, yeşil elma kokularının baskın olduğu, güçlü asiditeye ve yumuşak içime sahip beyaz sek şaraptır.
Vinkara - Doruk - Sauvignon Blanc
Winhouse Kalecik Karasi yarı kuru Kalecik Karasi üzümlerinden yapılan hafif tatlı, kırmızı bir şaraptır. Yanardöner yansımaları olan yakut kırmızısı bir renge sahiptir. Aroması, ahududu, çilek, karadut ve böğürtlen gibi çeşitli meyvelerle karakterizedir. Burunda incir, tütün ve hafif bir duman hissedebilirsiniz. Kadifemsi, dolgun ve yoğun bir yüzeye sahiptir.
Vinkara-Winehouse-Kalecik Karası
Koyu yakut rengindeki bu kırmızı şarap burunda; kiraz, muskat, çay ve çilek kokularına sahip, damaktaysa yoğun, gövdeli, yumuşak içimli ve uzun bitişlidir.
Vinkara-Winehouse-Öküzgözü
Hasandede, güzel Ankara-Kalecik bölgesinden gelmektedir ve üzüm, “Bilge Hasan” anlamına gelen Hasandede olarak adlandırılmaktadır. Sıcak yaz günleri ve serin rüzgarlarla Kalecik bölgesinde mükemmel iklim hakimdir. Saman sarısı rengi ve altın yansımaları ile tropikal meyveli şaraplar yaratır. Limon yaprakları, ayva, greyfurt ve yeşil elma ile saf egzotik kokuda aromatik bir burun. Asitlik mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir, şarap mükemmel bir uyumlu içme akışına sahiptir
Vinkara-Winehouse-Hasandede
 Orta yoğunlukta yakut renkli, kenarlarında ince kiremitsi rim mevcut. Burunda olgun çilek, kuru yaban mersini, salamura yaprak, tütün ve deri aromaları ile kompleks bir profilde. Damakta orta gövdeli ve sek. Orta üstü asiditesi ile meyveden gelen tatlımsılığı ağız sulandırıcı bir lezzete sahip ve bu zarif bir incelikle damağa yayılıyor. Orta üstü uzunluktaki bitişinde orta yoğunlukta ince yapılı tanenleri ile tam olgunlukta, entegre bir Kalecik Karası.
Vinkara-Mahzen-Kalecik Karası
Kupaj şarabımız, 14 ay chateau tarzı 225 litre Fransız Bordeaux meşe fıçılarda ve sonrasında mahzenimizde şişelerde olgunlaştırılmıştır. Cabernet S. ve Merlot ‘dan yeşil biber, böğürtlen, karadut, frambuaz, kuru erik, kuru vişne ve Syrah’dan yoğun baharat aromaları ile beraber fıçı olgunlaştırması sonucu elde edilen vanilya, kızarmış ekmek, kahve ve çok baskın olmayan meşe nüanslarını bünyesinde barındıran ağızda güçlü gövdeli, yoğun, çok koyu renkli ve tanenlidir.
Vinkara - Mahzen - Cabernet S. Merlot Syrah
Şarabımız, 14 ay chateau tarzı 225 litre Fransız Burgundy fıçılarda ve sonrasında mahzenimizde şişelerde olgunlaştırılmıştır. Tropik meyve, kayısı, greyfurt aromalarının yanında sur lie yöntemi ile meşe olgunlaştırması sayesinde tereyağı kokularının da yoğun olarak hissedildiği asiditesi canlı, yoğun gövdeli beyaz sek şaraptır.
Vinkara - Mahzen - Narince
Pinot Noir üzümlerine benzerlik nedeniyle, ideal bir alternatiftir. Şampanya ve köpüklü şarap üretiminde genel fikir birliğine göre, Chardonnay üzüm şarabı tazelik, asitlik ve saflık verir ve olgunlaşabilirken, Pinot Noir veya Kalecik Karasi üzümü karmaşıklık, vücut ve dolgunluk sağlar. Yasasin Roze'nin koyu somon pembesi rengi vardır. Yabani çilek, ahududu ve kuş üzümü aromaları burun boyunca yayılır. Damakta iyi kabarcıklar oluşturur ve tazeliğin aroma ile hissetmesini sağlar. Buna ek olarak, ağızdaki zevki bir şampanya gibi yayan uzun bir yüzeye sahiptir.
Vinkara-Yaşasın-Rose
Vinkara bağlarının yer aldığı Kalecik Bölgesinin yerel üzümü olan Kalecik Karası'ndan doğal köpüren beyaz şarap olarak üretilmiştir.
Vinkara - Yaşasın
Vinkara Quattro serisinden bardakta kırmızı ve beyaz şarap ve minoj serisinden rose şarap
Bardak Şarap - Kırmızı- Beyaz- Rose